HAKKIMIZDA

Fıratsan – Teknik Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

1987

yılında Fırat Isı adı altında Tevabil Yılmaz TURAN tarafından kurulmuştur.

Şimdi?
2011 yılından beri Fıratsan Teknik Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir.
Ne yapmaktadır?
HVAC Sektöründe bulunan Isıtma alanında profesyonel Taahhüt,Satış ve Servis desteğini dünyanın önde gelen markalarının partnerliğinde Türkiye pazarına sunmaktadır.
Yetkili ve Özel Servis
Halen Erensan Kazan ,Riello, Weishaupt,Elco, Gökçe, Ecostar, Ecoflam, Flam, Unigas marka brülörlere yetkili servis, Baltur, De Dietrich, Fulton, Hamworthy, Certuss Brülörlerine özel servis olarak hizmet vermektedir

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çözüm çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli endüstriyel doğalgaz çözümlerini sunuyoruz.

FIRATSAN olarak müşterilerimize HVAC Sektöründe Isıtma alanında teknik destek, sistem geliştirme ve taahhüt hizmetleri sunuyoruz. Teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Müşterilerimizin kullanımı kolay, çağın gereklerine ve sürdürüle bilirliğe uygun çözümler beklediğini biliyor ve bu beklentiye büyük önem vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.

FIRATSAN ‘ın iş formülü yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak. Esnek yapımız, elektronik yanma teknolojisini müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşteri ihtiyacını tespit eder,buna uygun çözümü üretir,test eder ve müşterimize teslim ederiz.

Tüm bunları 35 yıllık tecrübemiz, alanında sertifikalı ve uzman elemanlardan oluşan ekibimizle,daima çözüm odaklı ve kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.